Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Opening kunstexpositie “Vlaggen”

26 november,15:00 - 16:30

Op 26 november zal om 15:00 uur in Museum Warsenhoeck de opening plaatsvinden van de expositie “Vlaggen”. Het “vlaggenproject” is het vervolg van de expositie van ImSook You die in februari van dit jaar te zien was.

ImSook heeft toen naast haar werk ook een aantal lege doeken opgehangen met de bedoeling om ze aan het publiek te verkopen. Met  die doeken kon men aan de slag gaan met verf of een ander materiaal en zo een vlag naar eigen inzicht maken.

Het resultaat van wat er gemaakt is wordt op 26 november in het museum tentoongesteld. Naast de vlaggen exposeren de deelnemers  ook twee werkstukken geheel van eigen hand.

De deelnemende kunstenaars zijn:
Mieke van Aller, Marjolein Zwiep, Tessy Walenkamp, Alison Savic, Iris Creutsburg, Pin De Jong, Gaby Puhlmann, Sep Hulst, Soeka Poell, Yvonne Alting en ImSook Yoo.

Gegevens

Datum:
26 november
Tijd:
15:00 - 16:30
Evenement Categorie:

Locatie

Museum Warsenhoeck
Geinoord 11
Nieuwegein, 3432 PE Nederland
+ Google Maps

Organisator

Historische Kring Nieuwegin

Museum Warsenhoeck

Geinoord 11, 3432 PE  Nieuwegein

Openingstijden:
Elke woensdag-, zaterdag- en zondagmiddag van 14:00 tot 16:00 uur
(Van 1 maart tot 1 november tot 17:00 uur)

Tel. 030 – 6050090
(Alleen tijdens openingstijden)

Museum Warsenhoeck vindt u in het Natuurkwartier in Park Oudegein

Aanmelden groepsbezoeken

Klik hier voor het aanmeldingsformulier.

Op zoek naar meer informatie? Bekijk dan eens deze LINKS